Haber

4 Yaşındaki Kız Kaçırıldı: Bütün Şehir Tetikte

Adıyaman’da evinin önünde oynayan 4 yaşındaki kız çocuğu kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırıldı. Polis ve jandarma küçük kızı bulmak için kentte alarma geçti.

Evinden kaçırıldı

Olay, önceki gün saat 13.00 sıralarında Adıyaman merkez Barbaros Hayrettin Mahallesi 1605 Sokak üzerinde meydana geldi. Suriye asıllı Ahmet Usu ve Lemia Şeyho çiftinin iki çocuğundan biri olan 4 yaşındaki Hele Usu, bir kişi tarafından kaçırılırken durum polis ekiplerine bildirildi.

Olay yeri çevresindeki güvenlik kamerası kayıtlarını tek tek inceleyen polis ekipleri, kamera kayıtlarında 30-35 yaşları arasındaki bir kişinin sokakta küçük çocukla konuştuğunu ve çocuğu uzun süre izledikten sonra tespit etti. bir süre çocuğu ikna edip uzaklaştı.

Bütün şehir alarmda.

Kızı canlı bulmak için tedbir alan polis ekipleri, şahsın en son görüldüğü Adıyaman- Gölbaşı Kara Yolu Çakal Köprüsü’nde incelemelerde bulundu. Polis ve jandarma ekipleri, küçük kızı bulmak ve şahsı yakalamak için çevrede arama yaptı. Gruplar tarafından yerler, yollar, menfezler ve köprü dipleri tek tek incelenmiştir. Gruplar, Adıyaman-Gölbaşı Karayolu’nu kullanan araçları da tek tek durdurarak arama yaptı. Tüm çabalara rağmen kızdan ya da şahıstan hiçbir iz bulunamadı. Jandarma ve polis ekiplerinin arama çalışmaları devam ediyor.

İşte küçük kızın kaçırılma anı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu