Haber

Afyonkarahisar’da Gençlere Ücretsiz Spor Eğitimi Veriliyor Başmakçı

Afyonkarahisar’ın Başmakçı ilçesinde Gençlik ve Spor Spor Bakanlığı Okulları kapsamında ve Halk Eğitim Müdürlüğü’nün desteğiyle 5-18 yaş arası gençlere ücretsiz olarak; futbol, ​​voleybol, futsal, tenis, badminton ve atletizm eğitimleri verilmektedir.

Başmakçı’da gençler için düzenlenen Spor Okulları projesinde futbol, ​​voleybol, futsal, tenis, badminton, atletizm gibi çeşitli etkinlikler yer alıyor. spor Spor eğitimi olanakları sunar. Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Başmakçı’da gerçekleştirilen GSB Spor Okulları antrenmanlarına ilişkin yaptığı açıklamada, “Spor eğitimleri konusunda uzman eğitmenler tarafından verilmekte, bu sayede gençlerin teknik ve taktik gelişimi sağlanmaktadır. Ayrıca spor okulları, genç sporcularımız arasındaki sosyal ilişkileri de kuvvetlendirmektedir.” diye konuştu.

Başmakçı Gençlik ve Spor Bölge Müdürü Doğan Çakır, “Spor Okulları projesinin temel amacı gençlerin boş zamanlarını daha aktif ve verimli kullanmalarına yardımcı olmaktır. Gençler ilgi duydukları spor branşlarına başvurarak uzmanımız tarafından yetiştirilmektedir. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” . – AFYONKARAHİSAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu