Haber

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Kadem Mete Bodrum’da Seçim Çalışmalarını Sürdürüyor

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Kadem Mete, 14 Mayıs seçimleri için çalışmalarını Bodrum’da sürdürdü.

Mete yürüttüğü seçim programı çerçevesinde Bodrumspor-Denizlispor karşılaşmasını Bodrumsporlu taraftarlarla birlikte tribünden takip etti.

Bodrumspor’un 1-0 galip geldiği ve 3 puan aldığı maçın ardından Mete, gazetecilere yaptığı değerlendirmede, Muğla’dan 3 milletvekilini rahatlıkla çıkaracaklarını ifade etti.

Mete daha sonra Bodrum çarşısında esnafı ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Erol Erdoğan ve üyeleriyle yat limanındaki derneğin kulübünde bir araya gelen Mete, sohbet ederek taleplerini dinledi.

Denizcilerin ardından Bodrum Öğretmenevi’ndeki muhtarların yanına gelen Mete, ziyafet çekti ve sohbet etti. Muhtarların taleplerini dinleyen Mete, şunları söyledi:

“Yıllardır Marmaris’te turizm yapan, Marmaris’i ve turizmin tüm sıkıntılarını bilen bir kardeşinizim. Hem Bodrum’da hem Milas’ta. Ben her zaman yanınızdayım, her zaman sizi dinliyorum. Ben çalışmaya hazırım. 14 Mayıs’tan sonra bunu görecek ve yaşayacaksınız.”

Mete daha sonra Bodrum Gençlik Merkezi’nde ilçe gençlik kolları tarafından düzenlenen “Gençlerle Buluşma” etkinliğine katıldı.

Mete’ye AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Hacı Kolda, Kadın Kolları Başkanı Elmas Özsert, Gençlik Kolları Lideri Okan Kalaman, AK Parti Muğla Milletvekili Aday Adayları Tarık Taşdemir, Ferudun Katar, Bodrum SKM Lideri Nejmettin Çiftçi ve örgüt üyeleri eşlik etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu