Haber

Bella Hadid 5 ay sonra tekrar setlerde!

Son dönemin tanınmış isimleri arasında yer alan Bella Hadid, geçtiğimiz günlerde hastanede kaldığı döneme ilişkin karelerini yayınlamıştı.

Yayınladığı karelerde Lyme hastalığı ile mücadele ettiğini söyleyen Hadid, daha güçlü bir formda döneceğini yazdı.

Hadid, “İlk kez gerçekten kendim olabiliyorum. Seçebileceğim en olumlu resimleri seçmeye çalıştım çünkü deneyim ne kadar acı verici olsa da sonuç, yeni arkadaşlarla, yeni vizyonlarla ve hayallerle dolu hayatımın en aydınlatıcı deneyimi oldu.” yeni bir beyin.”terimleri kullandı.

Yaptığı karelerle herkesi üzen ve hayran bırakan başarılı model, 5 ay sonra setlere geri döndü.

Tiktok’ta Paylaşıldı

Tüm bunlardan sonra Bella Hadid 5 ay sonra görevine geri döndü. Tiktok’ta makyaj odası paylaşımı yapan ünlü isim, “5 ay sonra sette ilk gün”ifadelerini kullandı.

Öte yandan Gigi Hadid, geçen hafta ablası Bella Hadid ile defilede çekilmiş eski bir fotoğrafını paylaşarak, ” geri dönmek için sabırsızlanıyorumr” dedi.

Hadid, senin sözlerine” Geçen haftaki bu yazıya atıfta bulunmak istiyorum. Bella, Lyme hastalığı için uzun ve yoğun bir tedaviyi yeni bitirdi.

(Bazılarının rolümü gelecek sezon şovlara dönme sözü olarak almasını istemedim) Onunla çok gurur duyuyorum ve kendini hazır hissettiğinde geri dönüşünü dört gözle bekliyorum.”o devam etti.

gercushaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu