Haber

Caterpillar yeni nesil ürünleriyle işyerlerinde sürdürülebilirliğe katkı sağlamaya devam ediyor

Sektördeki yeni teknolojileri tanıtan ve küresel inovasyon trendlerini belirleyen Tüketici Elektroniği Fuarı, 9 Ocak – 12 Ocak 2024 tarihleri ​​arasında Las Vegas’ta düzenlendi. Borusan Grubu şirketlerinden Borusan Cat’in başarıyla temsil ettiği Caterpillar, elektrikli ürün yelpazesini anlattı. Etkinlikte iş makineleri ve yeni nesil güç çözümlerini tanıttı.

  ‘Daha İyi Bir Dünya İçin Çözümler Üretiyoruz’ hedefiyle farklı coğrafyalarda Borusan Cat tarafından temsil edilen Caterpillar da, elektrifikasyon dönüşümü odaklı yeni ürün ve çözümleriyle etkinlikte yer aldı. Alternatif güç kaynakları, geliştirilen teknolojiler ve dijitalleşme odağına yönelik çalışmaları ile öne çıkan Caterpillar; Yeni ürün ve analizleriyle elektrifikasyon dönüşümüne öncülük etmeye ve iş alanlarını daha sürdürülebilir hale getirmeye hazırlanıyor.

 

Caterpillar, sektör lideri yeni makineleriyle geleceğin işyerlerini bugünden inşa ediyor

Daha sürdürülebilir bir dünya için elektrifikasyon dönüşümü ve çevresel değer yaratan iş anlayışıyla müşterilerini destekleyen teknolojiler üreten Caterpillar, çalışma alanından çıkmadan şarj edilebilen iş makineleri ve uygun güçle geleceğin iş alanlarını bugünden inşa ediyor. çözümler. Etkinlikte Caterpillar’ın iş alanındaki enerji üretimi analizleri kapsamında; Fuarda yenilenebilir yakıtlar, güneş panelleri veya hidrojenle çalışan jeneratörlerin yanı sıra yüksek güç için dizel, doğalgaz veya yenilenebilir güç kaynaklarıyla çalışan enerji depolama çözümleri de sergilendi.

Caterpillar, sergilediği yenilikçi çözümlerin yanı sıra bölüme tanıttığı yeni nesil makinelerle de CES’te ilgi odağı oldu. Caterpillar’ın yeni nesil yeraltı yükleyicisi Cat R1700 XE LHD, sıfır egzoz emisyonu ve 6,5 ton taşıma kapasitesiyle CES’te dikkat çekti. Dahili bataryası sayesinde Cat R1700 Cat R1700

Kullandığı ileri teknolojilerle öne çıkan ve elektrifikasyon dönüşümünde geliştirdiği ürün ve analizlerle adından söz ettiren Caterpillar; Tüm dünyada 7/24 sürdürülebilir şekilde çalışan işyerlerinin kurulmasında müşterilerinin en büyük destekçisi olmaya devam edeceğini bir kez daha kanıtlıyor.

 

Borusan Kedi Hakkında

Caterpillar’ın dünya çapındaki 160 distribütöründen biri olan Borusan Cat; ‘Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiyoruz’ hedefiyle inşaat, madencilik, enerji ve ulaştırma sektörlerinde Türkiye, Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’nın da aralarında bulunduğu 6 ülkede 3.000’den fazla çalışanıyla faaliyet göstermektedir. .

Dünyanın önde gelen jeneratör markalarından FG Wilson’ın Türkiye ve Kuzey Irak distribütörlüğünü de yapan Borusan Cat’in, metaverse’nin en bilinen blockchain platformlarından Decentraland’da mağazası ve ‘Borusan’ adlı NFT koleksiyonu bulunuyor. Cat Çözümleri’.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu