Yaşam

Daniel Radcliffe’in dublörü David Holmes’un hayatı belgesel oldu

Harry Potter filmleriyle tanınan ünlü oyuncu Daniel Radcliffe’in dublörü olan ve çekimler sırasında geçirdiği kaza sonucu felç kalan David Holmes, hayatının bir belgesele dönüştüğünü duyurdu. ‘David Holmes: The Boy Who Lived’ adlı belgeselin yapımcısının Daniel Radcliffe olduğu belirtildi.

Harry Potter film serisi boyunca ünlü oyuncu Daniel Radcliffe’in yanında rol alan David Holmes, 2009 yılında ‘Ölüm Yadigarları’ filminin setinde bir kaza geçirerek boynunu kırmış ve felç bırakmıştı. Holmes, hayatını konu alan ‘David Holmes: The Boy Who Lived’ adlı belgeselin ünlü oyuncu Daniel Radcliffe’nin yapımcılığında çekildiğini açıklayarak, belgeselin 4 yıllık bir çalışmanın sonucu olduğunu belirtti. Holmes, “Nihayet o gün geldi. Artık bu gizli projeyi ve bu belgeseli yaratmak için dört yıl süren sıkı çalışmayı sizlerle paylaşabilirim: The Boy Who Lived.”

SONUNDA O GÜN GELDİ

Holmes belgesel süreci hakkında şunları söyledi: “Dublör olmak hayatımdaki en önemli işti ve Harry’nin dublörü olmak da dünyadaki en iyi işti.” Ocak 2009’da hayatımı sonsuza dek değiştiren bir dublör provası kazası geçirdim. “Bu film sadece kamera önündeki başarılarımı değil, aynı zamanda her gün karşılaştığım zorlukları ve boynumu kırdıktan sonra hayata karşı genel tavrımı anlatıyor” dedi. Holmes, duyurusunda Harry Potter filmlerinden alıntı yaparak, “Birleştiğimiz kadar güçlüyüz, bölündüğümüz kadar zayıfız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu