Haber

Ekrem İmamoğlu’na büyük şok! Bütün planı mahvoldu

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel merkezinde CHP’li belediye başkanları ile bir araya geldi. Partide tartışmalara neden olan çevrimiçi toplantıya başkanlık eden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da toplantıya katıldı. 4 saat süren görüşmeyle ilgili sıcak kulisler gelmeye devam ediyor.

CHP Genel Başkanlığı için harekete geçen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu umduğunu bulamadı.

İlgili Makaleler

TV100’de yayınlanan Kübra Par ve Farklı Açılar’da Kemal Kılıçdaroğlu’nun belediye başkanlarıyla görüşmesi programda ele alındı.

Görüşmede yaşananları programda aktaran Gazeteci Barış Yarkadaş, “İmamoğlu’nun bugünkü konuşması belediye başkanları tarafından desteklenmedi. 4 farklı belediye başkanına sordum. Anadolu’dan 4 beldenin belediye başkanı, Ege’den bir belediye başkanı İmamoğlu’nun görüşmesini alkışladı.ifadelerini kullandı.

Arkadaş şu ifadeleri kullandı;

‘BUGÜN BEKLENMEDİ’

Bugünkü toplantının ardından yarın CHP Parti Meclisi toplantısı var. İmamoğlu ile birlikte hareket eden parti içi muhalefet, bugün belediye başkanları toplantısına ara verip yarın Kılıçdaroğlu’nu olağanüstü kongreye gitmeye zorlamak istedi. Ama bugün beklenmiyordu. İmamoğlu’nun bugün yaptığı konuşma belediye başkanları tarafından desteklenmedi.

Diğer 4 belediye başkanına sordum. Anadolu’dan 4, Ege’den bir belediye başkanı İmamoğlu’nun görüşmesini alkışladı. CHP’nin 220 belediye başkanı var. İmamoğlu, aradığı zemini bulamadı. Bu yüzden biraz gergindi. Şu anda parti tabanında İmamoğlu’na destek yüzde 10’a yakın. Belediye başkanları toplantısında da birebir projeksiyon var. Eğilim de orada.

findiklihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu