Haber

Kaderini değiştiren gol! Türkiye, depremde hayatını kaybeden Hataysporlu Atsu’yu her zaman bu fotoğrafla anacak.

Hatay’da Rönesans Residence’ın enkazı altında kalan Hataysporlu futbolcu Christian Atsu’nun cansız bedeni günler sonra bulundu. Atsu, arkasında attığı son golün ardından büyük mutluluk anlarından ayrıldı.

SON GOLÜ HATAYSPOR ATTI

Volkan Demirel galibiyeti getiren Atsu’yu havaya kaldırdı.

Fransa’ya gitmekten vazgeçti

Christian Atsu’nun golü kaderini değiştirdi. Kulübün idari yöneticisi Fatih İlek önceki gün yaptığı açıklamada, futbolcunun normal şartlarda maçın ardından Fransa’ya gideceğini ancak gol attığı için Hatay’da kaldığını söyledi.

“KADER NOKTASI”

Fatih İlek yaptığı açıklamada, “Christian Atsu, deprem öncesi Gaziantep FK ile maç öncesi teknik direktöre daha fazla süre almak istediğini söyledi. ‘Takım bulursam gidebilir miyim?’ Volkan Hoca da bu isteği kabul etti.O maçta mühlet alamadı ama Kasımpaşa maçından sonra bileti vardı.Ailesinin yanına yurt dışına gidecekti.Kasımpaşa maçında hoca verdi. görev ve Atsu çok iyi oynadılar.Son saniye golü de attı.Maçtan sonra o kadar büyük bir birliktelik oluştu ki Volkan’ın sahada ve soyunma odasındaki kucaklaşmasını ve sevincini göremiyorum.

“HESAP OLMAYAN BİR TRAJEDİ”

Bir uçak bileti vardı; ancak yeterince oynadığı ve golü attığı için vazgeçti. Yaşadığı coşkunun ardından ‘Gitmeyeceğim burada kalacağım’ dedi. En memnun olduğu gün beyin sarsıntısı geçirdi. Akşam 11’de uçağı vardı. İstanbul daha sonra Fransa’ya gidecekti. Vazgeçti, tam bir trajediydi.”

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu