Haber

Metiner’den AK Parti adayı Ayaydın’a: Bir kişi üzerinden nasıl garanti verirsiniz?

AK Parti’nin Muğla Büyükşehir Belediye Başkan adayı Aydın Ayaydın’ın ‘yaşam tarzına’ ilişkin bir soruya verdiği yanıt, AK Partili Mehmet Metiner tarafından “Yazık” diyerek eleştirildi.

Eski CHP’li Aydın Ayaydın, geçtiğimiz günlerde yaşam tarzıyla ilgili soruya şu yanıtı verdi: “Ailemle birlikte deniz kenarında yaşıyorum. Yaşam tarzım Muğla’da yaşayanların ortalama yaşam tarzıdır. Atatürk değerlerine, Cumhuriyetin temel değerlerine bağlı, kimsenin yaşam tarzına müdahale etmeyecek bir yapıya sahibim. Benim bulunduğum yerde kimsenin yaşam tarzına müdahale etme söz konusu değil. Müdahale edilirse beni bulurlar. Seçilirsem kimsenin yaşam tarzı için çabalamayacağım, tam tersine yaşam standartlarını yükseltmek için çalışacağım. “Herkes dilediği gibi yaşayacak” diye yanıtladı.

‘YAŞAM TARZININ NERESİNE MÜDAHALE ETTİK?’

Eski AK Parti Milletvekili Mehmet Metiner, Ayaydın’ın sözlerini eleştirdi.

Hesabından paylaşım yapan Metiner Peki siz yokken biz AK Parti mi yoksa AK Partililer mi diğer AK Partililerin yaşam tarzına müdahale ediyoruz? Biz nereye müdahale ettik ve bizzat siz böyle bir garanti veriyorsunuz? Yazık!” dedi. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu