Yaşam

‘Oregon’dan ‘Karanlık Gece’ye Aslı İnandık’ın Başrolünde Olduğu 5 Film Sinemalarda Bu Hafta

Nisan ayının son haftasında birbirinden güzel sinemalar sinema salonlarında seyirciyle buluşuyor. Özcan Alper’in festivallerde sayısız ödül kazanan filmi ‘Karanlık Gece’ bu hafta başrollerinde Aslı İnandık ve Serkan Çayoğlu’nun oynadığı ‘Oregon’ ile beş sinemada vizyona giriyor.

Detaylar için sizi içeriğimize alalım;

1. Elif ve Arkadaşları Kapadokya

Özet: İpek Öğretmen, öğrencileri için Kapadokya gezisi düzenler. Tura katılan Elif, arkadaşlarıyla harika bir gün geçirdikten sonra rehberleri Leyla’dan Perişler’in hikayesini dinliyor. Hikayeden etkilenen çocuklar, Perilerle tanışmanın hayalini kurmaya başlar.

Oyuncular:

Yönetmenler:İsa Doğuş, Hasan Tahta, Ömür Elbistanlıoğlu

2. Büyük Macera: Hazineyi Ararken

Özet: Mahallede bir grup çocuk oyun parkı için uğraşırken, Bekir Akbaba haksız yere mahalledeki birçok dükkânı devralır. Sonunda park için mücadele eden çocuklardan biri olan Demir’in babaannesinin evine göz diker. Bekir onları evden çıkmaya zorlarken çocuklar da buldukları gizemli hazineyle evi kurtarmaya çalışacak.

Oyuncular:Emir Ali Doğrul, Muharrem Türkseven, Güzin Usta

Müdür:Ahmet Toklu

3. Geçen Hafta

Özet:Bir kaçağı Vietnam’a geri göndermekle görevli bir birimde çalışan polis memuru Ma Seok-do, bazı çelişkileri fark eder ve kendisini korkunç cinayetler işleyen Kang Hae-sang adlı bir katilin peşinde bulur.

Oyuncular:Ma Dong-seok, Son Seok-Koo, Gwi-hwa Choi

Müdür:Lee Sang-yong

4. oregon

Özet: Gaye ve Hakan Bodrum’da yaşamaktadır. İstanbul’da yaşayan arkadaşlarına müzik kaseti vermek için yola çıkan ikili kendilerini burada farklı olayların içinde buluyor. Kaseti arkadaşlarına ulaştırmak Gaye ve Hakan için kolay olmayacaktır.

Oyuncular:Serkan Çayoğlu, Aslı İnandık, Nejat İşler

Müdür:Kerem Ayan

5. Karanlık Gece

Özet: Amatör olarak müzikle ilgilenen bir genç olan İshak, farklı kişiliklere sahip beş arkadaşıyla birlikte bir dağ kasabasında doğup büyümüştür. Köyde Sultan adında bir kıza aşıktır ama bunu ona hiç söylememiştir. Bir gün köye Ali adında genç bir subay atanır. Isaac onu kıskanırken, Ali bir anda ortadan kaybolunca sular bulanır.

Oyuncular:Berkay Ateş, Taner Birsel, Sibel Kekilli

Müdür:Özcan Alper

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu