Teknoloji

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 2 – 9 Nisan 2024

Oyun dünyasında yeni bir haftaya girmemizin ardından, Steam’de geçen haftanın en çok satanları haberimiz ile yine karşınızdayız. SteamDB tarafından edinilen bilgiler ışında hazırlanan güncel listede, bir önceki hafta ile karşılaştırıldığında, ne gibi değişikliklerin yaşandığına hep birlikte bakalım. Detaylar haberimizde.


İlginizi Çekebilir: Game Pass’e Gelecek Call of Duty Oyunları, Haziran’da Duyurulabilir


Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Belli Oldu

  1. Helldivers 2
  2. Call of Duty: Modern Warfare 3
  3. Content Warning
  4. Cyberpunk 2077
  5. The Elder Scrolls Online
  6. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
  7. Baldur’s Gate 3
  8. Dragon’s Dogma 2
  9. ARK: Survival Ascended
  10. Planet Zoo

SteamDB sitesinin verilerinde her ne kadar Counter-Strike 2, Apex Legends ve PUBG: Battlegrounds gibi oyunlar da olsa da, ücretsiz olarak da indirip oynayabildiğimiz için, listemizde yer vermemeyi uygun bulduk. Bu bağlamda zirvenin sahibinin değişmediğini ve Helldivers 2 olduğunu görebiliyoruz. Güncel listenin ikinci sırasında ise Call of Duty: Modern Warfare 3 yer alıyor.

Cyberpunk 2077 de yükseliş kaydeden bir diğer oyun olarak dördüncü sırada karşımıza çıkıyor iken, Content Warning, The Elder Scrolls Online, ARK: Survival Ascended ve Planet Zoo, geride bıraktığımız haftaya ilişkin listedeki yeni oyunlar olarak adlarını yazdırmış durumdalar.

Son olarak, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege iki basamak, Baldur’s Gate 3 bir basamak ve Dragon’s Dogma 2 de sekiz basamak ile güncel listeye göre gerilemiş olan oyunlar oluyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu