Yaşam

Tomb Raider filminin konusu nedir? Tomb Raider Filmi Oyuncuları Kimler?

2018 yılında vizyona giren Tomb Raider, popüler aksiyon-macera yapımları arasında yer alıyor. 2013 yılındaki bire bir video oyunundan uyarlanan film, 2001 ve 2003 devam filmlerinden daha yüksek bir başarı elde etti. Filmin başrollerinde Alica Vikander gibi isimler yer alıyor. Peki Tomb Raider filminin konusu nedir? Tomb Raider sinemasının oyuncuları ve yönetmeni kimlerdir? Detaylar içeriğimizde.

2018 yılında vizyona giren Amerikan-İngiliz ortak yapımı film, Tomb Raider film serisinin devamı niteliğindedir.

Robertson Dworet ve Evan Daugherty’nin eserlerinden uyarlanan filmin yönetmenliğini Roar Uthaug, senaryosunu Genewa Robertson ve Alastair Siddons üstleniyor.

Tomb Raider Sineması’nın konusu nedir?

Hayatını moto kurye olarak kazanan Lara, aslında büyük bir şirketin varislerinden biridir. Maceraperest bir arkeolog olan babası 7 yıl önce ortadan kaybolmuştur. Herkes onun ölmüş olabileceğini düşünürken Lara onun öldüğüne inanmaz. Ayrıca babasından kalan mirası da kabul etmemektedir.

Bazı sorunlar yaşayan Lara, istemeyerek de olsa mirası kabul etmek zorunda kalır. Lara, maceracı babasının en son görüldüğü yere giderek gizemi çözmeye çalışır. Gittiği yerde hayatında hiç karşılaşmadığı zorluklarla baş etmek zorunda kalacak ve birçok olay yaşayacaktır.

Tomb Raider Sinemasının Oyuncuları Kimlerdir?

  • Lara – Alica Vikander

  • Lara’nın babası Richard- Dominic West

  • Mathias Vogel – Walton Goggins

  • Lu Ren – Daniel Wu

  • Ana Miller – Kristin Scott Thomas

  • Sophie – Hannah John

  • Bay Yaffe – Derek Jacobi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu