Haber

Türkiye Şampiyonu Kayserili Boksör

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri’nin Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü oyuncusu Ayla Fırat, 15-23 Temmuz tarihleri ​​arasında Kars’ta düzenlenen ve 640 sporcunun katıldığı Küçük Erkekler ve Bayanlar Türkiye Bireysel Boks Şampiyonası’nda Kayseri’yi gururlandırdı. 60 kiloda Ayla Fırat, Yıldız Yıldız Bayanlar müsabakalarında Türkiye Şampiyonu oldu ve altın madalyanın sahibi oldu.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, sporcuyu başarısından dolayı kutladı; “Kocasinan Belediyesi Spor Kulübü Başantrenörü Fatih Töme ile yardımcıları İhsan Töme ve hocalarımız Burak Benk’i tebrik ediyorum. Başarılarının devamını dilerim. Sporcularımız bizim yüzümüzdür. Kocasinan’ın adını daha kaç şampiyonlukla dünyaya duyuracağız? Kocasinan Belediyesi olarak sporun her yaşta ve her branşta sevdirilmesi için her türlü imkanı seferber ettik, seferber etmeye de devam ediyoruz. Bizlere bu gururu yaşattığı için Kayseri adına bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Başarıda Önder Çolakbayrakdar ve Kocasinan Belediyesi’nin büyük payı olduğunu söyleyen Ayla Fırat, Önder Çolakbayrakdar’a desteği için teşekkür etti.

hendek-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu