Yaşam

Ünlü Şarkıcı Şüheda Davitt Hayatını Kaybetti

Müslüman olduğunu açıkladıktan sonra Şüheda Davitt adını alan İrlandalı ünlü şarkıcı Sinead O’Connor 56 yaşında hayatını kaybetti. 17 Temmuz, intihar eden oğluyla ilgiliydi.

56 YILINDA HAYATINI KAYBETTİ

Şüheda Davitt’in ailesi tarafından yapılan açıklamada, “Sevgili Sinead’ımızın vefatını büyük bir üzüntüyle duyuruyoruz.” terimi yer aldı. Açıklamada, 56 yaşındaki Davitt’in ailesi ve arkadaşlarının acı haberden derin üzüntü duyduğu belirtildi.

GERİ DÖNÜLMEDİ

Dört çocuk annesi Sinead O’Connor, intihara meyilli olduğu gerekçesiyle bir hastanede gözaltına alınan 17 yaşındaki oğlu Shane’in hastaneden kaçtıktan sonra Ocak 2022’de intihar etmesinden 18 ay sonra öldü. Yakınlarının iddiasına göre 4 çocuk annesi olan müzisyen, 17 yaşındaki oğlu Shane’in intihar etmesi üzerine bir türlü iyileşemedi.

“BENİ KOŞULSUZ SEVEN TEK KİŞİ Oydu”

2018’de Müslüman olup adını değiştiren ünlü müzisyen, son tweet’inde Shane’in fotoğrafını paylaşarak, “O zamandan beri ölümsüz bir gece yaratığı olarak yaşıyorum. O benim hayatımın aşkı, lambasıydı. ruhumun.İki yarıda tek bir ruhtuk.Beni karşılıksız seven tek kişiydi.Onsuz kayboldum sözlerini kullanması hayranlarını perişan etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu