Haber

Yumoş Caddesi Ünlü İsimlerle Daha Renkli Oldu

Herkesin yüzünü güldüren sempatik Yumoş oyuncak ayıların Nişantaşı Bostan Caddesi’nde yeniden ortaya çıkışı, Müjde Uzman, Pelin Karahan, Ezgi Eyüboğlu, Danla Bilic, Cemal Can Canseven, Pınar Altuğ Atacan gibi birçok ünlü ismin katıldığı renkli bir lansman etkinliğiyle kutlandı. ve Yağmur Tanrısevsin.

 

giyim bakım markası ‘Yumuş’Basın, sanat ve influencer camiasından birçok ismin katılımı ve sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken ikonik ayılarıyla 2021 yılından bu yana düzenlenen etkinliklere bu yıl Yumoş Deterjan ile bir yenisi daha eklendi.

 

Nişantaşı Bostan CaddesiŞehri rengarenk sokak lambaları ve ikonik Yumoş ayılarıyla renklendirerek yapılan yeni sokak uygulaması. Nişantaşı Zoya’nın Evi‘de düzenlenen lansman etkinliğiyle duyuruldu.

 

çalıştırmak Pelin Karahan, Pınar Altuğ Atacan, Utku Ateş, Alican Aytekin, Müjde Uzman, Yağmur Tanrısevsin, Ezgi Eyüboğlu, Onur Seyit Yaran, Sitare Akbaş, Elçin Afacan Gibi ünlü oyuncuların yanı sıra; etkileyicilerden Danla Bilic, Ala Tokel ve Cemal Can Canseven gibi isimlerda katıldı.

Etkinlikte misafirlerin sevimli Yumoş oyuncak ayılarıyla yaptıkları eğlenceli paylaşımlar da dikkat çekti.

Yumoş ayıları 24 Eylül’e kadar Yumoş Caddesi olarak da bilinen Nişantaşı Bostan Caddesi’nde olacak.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberbaklan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu