Yaşam

Yunus Emre Survivor All Star’dan Diskalifiye Edilecek mi?

Dün akşam ekrana gelen Survivor All Star’da yine Yunus Emre krizi yaşanırken, Yunus Emre’nin diskalifiye edileceği konuşulmaya başlandı. Detaylar burada.

Türkiye’nin en çok izlenen yarışma programlarından biri olan Survivor All Star’da heyecan ve gerilim hiç azalmıyor. Dün akşam yayınlanan yeni bölümde son haftaların son yarışmacısı Yunus Emre yeniden gündeme geldi. Yarışma sırasında Ogeday ile sert tartışan Yunus Emre’nin bu durumu yönetim kurulunda yeniden gündeme geldi.

Acun Ilıcalı Sert Çıktı

Kurultayda konuya özellikle değinen Acun Ilıcalı, Yunus Emre’nin sözlerine karşı sert bir açıklama yaptı. Bu açıklamalar sırasında Ögeday öne çıkarak durumun düzeldiğini ve birbirlerinden özür dilediklerini söyledi. Ancak bu durum Acun Ilıcalı tarafından uygun görülmeyince Acun Ilıcalı, Yunus Emre’nin tehditlerinin yarışın sonunun ötesine geçtiğini açıkladı. Acun Ilıcalı programda şunları söyledi: “Yunus Emre’nin gözünde benim sözlerimin hiçbir önemi yok. Oyun kaybeden, sürekli karşı takımla dalga geçen, ses tonuyla, konuşma tarzıyla, sözleriyle kontrolsüz biri. Survivor’da her türlü sebebi buluyorsunuz ve pek şansınız olmuyor. “Davranışlarınız bize yakışmıyor.” söz konusu.

Yunus Emre Survivor All Star’dan Diskalifiye Edilecek mi?

Yunus Emre Alttan Almadı

Bu açıklamalar özellikle sosyal medyada Yunus Emre’nin biletinin kesildiği şeklinde yorumlanırken, Acun Ilıcalı’nın sert sözlerinin Yunus Emre üzerinde herhangi bir etki yaratmadığı da görüldü. Çünkü Yunus Emre bu açıklamalara şu şekilde cevap verdi: “Ben insanlara ona göre davranıyorum. Orada seviye düşerse ben daha da aşağıya inerim Acun abi. Bu programa uymasa bile sorun değil. Sana her zaman minnettar ve saygılı olacağım Acun kardeşim. Yapılabilecek hiçbir şey yok. “Her şeyde günah keçisi oluyorum” dedi.

Acun Ilıcalı, Yunus Emre’nin açıklamalarının ardından alınan kararı açıkladı. Daha önce ödül cezası alan Yunus Emre’nin 3 ödül cezası kaldı. 3 oyun daha eklenirken, Yunus Emre’nin takımın kazandığı 6 ödülden mahrum kalacağı belirtildi. Acun Ilıcalı son olarak Yunus Emre’ye “Seni burada zorla tutmuyoruz” diyerek gidebileceğinin sinyalini verdi.

Bütün bunların ardından Adem Kılıçcı’nın tezleri de gündeme geldi. Yunus Emre’nin yarıştan ayrılacağı, yerine Adem Kılıçcı’nın geçeceği konuşuluyor. Yeni bölümler bu soru işaretlerini giderecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu