Yaşam

Yürek Çıkmazı 5. Bölüm Tek Parça İzleme Ekranı: Baba Son Bölüm Tek Parça Full İzle

TRT1’in yeni dram dolu dizisi Yürek Çıkmazı dün akşam yeni bölümüyle ekranlardaydı. Dünya Kupası sebebiyle pek çok dizinin yayın tarihi ileri çekilirken, Yürek Çıkmazı’nın yeni kısmı büyük bir ilgi uyandırdı. Alp Navruz ve İrem Helvacıoğlu’un başrolünde yer aldığı Yürek Çıkmazı 5. bölümü kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için; Yürek Çıkmazı son bölüm tek parça full izleme ekranı…

Gold Film imzası taşıyan yeni TRT dizisi Yürek Çıkmazı, salı akşamları 20:00’da TRT1 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor.

Yürek Çıkmazı son kısımda; Yılmaz, Seray’ın kendi üstüne gelme sebebinin Halil olduğunu öğrenince Birsen’i son kere uyarır.

Yılmaz, ya kızını dizginleyecek ya da yeni bir yanlışta ona acımayacaktır.

Diğer bir yandan babasıyla karşılıklı bir savaş başlatan Halil, onun karşı meskenine taşınır.

Feride ise hala kendine bir avukat bulamamış ve babasına sunduğu mazeretler artık tükenmek üzeredir. Son koz olarak Caner’i kullanır.

Bu buluşma yüzleşmelere sebep olurken, sır perdeleri de aralanır. Fakat büyük sır, Cennet’in çocuklarına bıraktığı bohçalar ortasından çıkacaktır.

Yürek Çıkmazı Son Kısımda Neler Olmuştu?

Zeynep, Cennet’in vefatına dair ufak da olsa bir ipucu aramaktadır. O sabah yaşananları bilenlerden biri susmuş, Yılmaz ise kendini korumak için her şeyi saklamaya yemin etmiştir. Öbür bir yandan Zeynep için mahalleye dönen Halil, cenazenin akabinde birinci kere babasıyla karşılaşır. İkili kozlarını paylaşırken ortada harcanan Birsen olur. Bunun akabinde her şeyin üstüne merdivenden düşerek hastanelik olur. Herkes bunun bir kaza olduğunu bahta da, gerçekleri öğrenen Halil kendi dahil herkesin hayatını değiştirecek bir karar alır.

Yürek Çıkmazı 5. Kısım Tek Kesim İzleme Ekranı

YÜREK ÇIKMAZI SON KISIM TEK KESİM FULL İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bostancı evden eve nakliyat
Başa dön tuşu